1-10-100-10, czyli Rocznicowa jesień

Ta jesień wyjątkowo obrodziła rocznicami. We wrześniu obchodziłam 10 lat rys na obrączce, w październiku zapalałam pierwszą świeczkę na torcie syna, za chwilę będziemy obchodzić 100 lecie odzyskania niepodległości… Ale nie o tych rocznicach chciałam pisać.

Właśnie mija 10 lat jak zamieszkałam pod adresem nigdziekolwiek.com

Przez ten czas zmieniło się bardzo wiele i nawet jeśli ostatnio nie piszę tu zbyt często, to ponad 200 wpisów w archiwach nadal jest niezłym kawałkiem lektury. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę rozstrzał tematyczny. Ten blog był już półprywatnym dziennikiem do komunikacji z rodziną (kto w 2008 używał Facebooka?), portfolio fotograficznym i niecodziennikiem pisarskim. Część z tych wpisów nadal jest do przeczytania. Jakoś nie potrafię rozstać się z moimi bajkami i zdjęciami z wypraw.

Wszytko zmienił się kiedy zaczęłam pisać o krajkach i rekonstrukcji historycznej. Dziś to moje główne tematy i co się ewentualnie zmieni, to ilość zdjęć z wypraw – na plus, mam nadzieję. I to własnie krajkami chciałabym uczcić tą rocznicę.

Postanowiłam zebrać moje ulubione wzory oparte na „warkoczu z Birki” w jedną broszurkę i udostępnić ją Wam w formie drukowalnego PDFa.

 


Beyond Birka Braid jest dostępna po angielsku w moim sklepie

na hasło 10LATNIGDZIEK do końca miesiąca dostaniecie na nią potężną zniżkę


 

Was wyjdzie taniej niż kawa, a ja będę mogła rozpracować dla Was kolejne wzory. To chyba uczciwy układ ;)
To co następne? Krajki broszowane z terenów Polski? Coś z innej epoki historycznej? Gwarantuję Wam, że materiału jest na co najmniej kolejne 10 lat blogowania!

Zobacz też...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.